SCM7B35-01D
Mfr.Part #
SCM7B35-01D
Datasheet
SCM7B35-01D
Stock
2
Current - Supply :
56 mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
14V ~ 35V